Tag : ноут

Магазин Технологија

Моќен уред со напредни карактеристики: Samsung го претстави Galaxy Note10 (ВИДЕО)

Слободен печат
Јужнокорејскиот технолошки гигант Samsung го претстави својот најнов премиум паметен телефон Galaxy Note10. Извршниот директор на Samsung Ди Џеј Кох ги поздрави присутните на настанот...
Магазин Технологија

Сега и официјално: Oва е новиот Samsung Galaxy Note 10 (ФОТО)

Слободен печат
Samsung ќе го претстави смартфонот Galaxy Note 10 на 7. август. Симпатизерите не треба да чекаат до следниот месец да го видат телефонот за прв...