• ник кенон

ФОТО | Луда шега: Ник Кенон доби подарок автомат за кондоми, откако објави дека ќе стане татко по осми пат

Американскиот комичар, актер, рапер и телевизиски водител, Ник Кенон, добил на подарок автомат за кондоми, откако објавил дека ќе го добие осмото дете. Минатата недела 41 годишниот шоумен во своето шоу „The Nick Cannon Show“ откри дека ќе го добие осмото дете со манекенката Бре Тиси, а денес се пофали со подарокот на својот Инстаграм …

ФОТО | Луда шега: Ник Кенон доби подарок автомат за кондоми, откако објави дека ќе стане татко по осми пат Read More »