20 C
Скопје

Tag : не на расизмот

Спорт Фудбал

УЕФА ја казни Црвена звезда поради навредите кон Ибрахимовиќ

Слободен печат
Следниот натпревар во Европа белградските „црвено-бели“ ќе го одиграат пред празни трибини.. А покрај тоа Црвена звезда доби уште еден меч условна казна, која ќе...