5 C
Скопје

Tag : навратил

Ви Препорачуваме Магазин Магазин слајдер Ретро

ФОТО+ВИДЕО | Писмо на сирачињата од „Титаник“: Татко им ги киднапирал и ги однел на бродот кој бил осуден на пропаст

Слободен печат
Едно од децата кое го преживеа потонувањето на „Титаник“, напишало писмо во кое опишало детално на што се сеќава во врска со несреќата. Во четириделниот...