Tag : навивачки

Еспресо Спорт Фудбал Шоу биз

БРУТАЛНО СЕКСИ: Најатрактивните навивачки на Манчестер јунајтед! (ФОТО)

Слободен печат
Вечерва од 18.55 часот на стадионот во Хумска се очекуваат да присуствуваат околу 1.500 навивачи на Манчестер јунајтед за натпреварот од Лига против Партизан. После...
Спорт Фудбал

Бразил победи на теренот, на трибините победија Парагвајките (ФОТО)

Слободен печат
Во четвртфиналето на Копа Америка, Бразил дури по подобро изведување на панели го совлада Парагвај и се пласира во полуфиналето. Елиминацијата на Парагвај најтешко им...