Tag : Наталија Баруих

Еспресо Шоу биз

Наталија го лекува Нејмар по повредата! Атрактивната Хрватка му го „украде“ паметот на фудбалерот! (ФОТО)

Слободен печат
Бразилските медиуми ја пласираа приказната дека напаѓачот на Парис Сен Жермен, Нејмар од неодамна се наоѓа во љубовна врска со манекенката Наталија Барухин, која по...
Еспресо Шоу биз

Не се знае од кој агол е поубава: Новата девојка на Нејмар е Хрватка, а кога ќе ја видите ќе ви застане срцето! (ФОТО)

Васко Спасоски
Бразилските објавија информација дека фудбалерот Нејмар има нова девојка која изгледа како „бомба“! Ако се верува на тамошните медиуми, новата девојка е Наталија Баруих, која...