најновите жртви Archives - Слободен печат

Tag : најновите жртви

Хроника

Маж и жена нападнати од куче скитник

Полицијата извести дека вчера маж и жена од Скопје се најновите жртви на кучиња скитници. Вчера околу 18 часот А.С.(39) од Скопје пријавила дека на...