Tag : најила триндаде

Спорт Фудбал

Го обвини Нејмар за силување, а сега ќе одговара за измама и изнуда

Слободен печат
Најила ја обвини најголемата бразилска фудбалска ѕвезда, Нејмар, дека во мај годинава ја силувал, но нејзината тужба беше одбиена поради недостаток на докази. Сега Најила...