-1 C
Скопје

Tag : музејски слики

Живот Забава Магазин Магазин слајдер

Нов тренд на „Твитер“: Реинкарнација?

Слободен Печат
Низа фотографии на луѓе кои неверојатно личат на слики кои ги красат музеите ги поттикнаа корисниците на социјалната мрежа „Твитер“ да започнат нов тренд на...