12 C
Скопје

Tag : мртва девојка

Вести Слајдер Хроника

Дваесет и две годишна девојка од Штип пронајдена мртва

Слободен печат
Дваесет и две годишна девојка од Штип вчера починала во сопствениот дом. Во СВР Штип било пријавено дека К.В. околу 07.00 часот во нејзиниот дом...
Вести Свет

Заспала со телефон во кревет, утрото е пронајдена МРТВА: Направила КОБНА ГРЕШКА која поголемиот дел од луѓето ја прават СЕКОЈ ДЕН

Слободен печат
Дека полнењето на мобилниот телефон во близина на креветот никако не се препорачува, докажа и трагедијата која се случи во Казакхстан. Една ваква грешка на...
Хроника

Холандска туристка пронајдена мртва во хотел во Струга

Во хотелска соба во Струга, вчера почината била пронајдена 27-годишната В.С. од Кралството Холандија, која бил дел од група туристи. Лекар од Итна помош констатирал смрт...