6.8 C
Скопје

Tag : молење

Вести Регион Слајдер

Слики кои ги запалија социјалните мрежи: Верниците во Белград на колена пред црквите (ФОТО)

Слободен печат
Празничните денови треба да ги поминеме во мир и молитва, а бидејќи е на сила вонредна состојба во земјата и во регионот, на верниците не...