18.8 C
Скопје

Tag : модерно семејство

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот Џеси Тајлер Фергусон од серијата „Modern Family“ боледува од рак: Морате редовно да одите на лекар

Слободен Печат
Актерот Џеси Тајлер Фергусон кој се прослави со улогата во серијата „Modern Family“, неодамна на лекарски преглед дознал дека има рак. За среќа, актерот на...
Забава Магазин

Почина еден од омилените членови на серијата „Модерно семејство“!

Слободен печат
Тажни вести стигнуваат од сетот на неодамна завршената хит-серија „Modern Family“. Како што пренесува магазинот „People“, почина една од омилените ѕвезди на шоуто, францускиот булдог...
Еспресо Спорт Фудбал Шоу биз

Бекам во џакузи со друга жена! (ФОТО)

Слободен печат
Актерката Кортни Кокс ги изненади фановите со фотката на која седи во џакузи со Дејвид Бекам За среќа, пред да стигнат да реагираат се објави...