ФОТО: Северина во спортско издание кое наликува на стилот во анимираниот филм „Каменковци“

Северина често ги инспирира обожавателите на социјалните мрежи со своите модни комбинации, а нејзината последна облека е моден погодок за љубителите на животинскиот принт. Овој пат Северина позираше во спортско издание, пар тренерки кои како парче облека станаа омилена моден избор ширум светот особено со почетокот на пандемијата. Широките тренерки се супер удобно и се …

ФОТО: Северина во спортско издание кое наликува на стилот во анимираниот филм „Каменковци“ Read More »