17.8 C
Скопје

Tag : мисаки дои

Останатo Спорт

ТАА Е КАРЛОВИЌ СО ГОЛЕМИ ГРАДИ: Нов сексистички испад на тениски меч! (ВИДЕО)

Слободен печат
Мисаки Дои (28) беше поразена од Германката Јулија Гергес, по сетови 5:7, 6:1 и 6:3. Но, ваквиот резултат беше во втор план, односно мечот го...