дома Тагови Мирослав Грчев

Таг: Мирослав Грчев

Актуелно

Утре ново рочиште за „27 април“, Обвинителството ќе изнесува докази

Судењето за настаните од 27 април минатата година во Собранието продолжува утре во Кривичниот суд со изнесување дополнителни докази од Обвинителството. По денешната редовна пауза...