Tag : Милан. ПСЖ

Спорт Фудбал

ПСЖ го краде голманот на Милан

Слободен печат
Милан е на добар пат да остане без својот голман, Џанлуиџи Донарума кој е и прв голман на италијанската репрезентација, пишува „Ла Република“. Донарума се...