-2 C
Скопје

Tag : михаил наумоски

Кошарка Спорт

Синот на легендарниот Петар Наумоски ќе игра за МЗТ Скопје

Слободен печат
Екипата на МЗТ Скопје Аеродром продолжува со напорите да ги има во своите редови најталентираните македонски кошаркари во моментов, поради што денеска беше потпишан две...