1 C
Скопје

Tag : мицкоски сдсм

Македонија Слајдер

СДСМ: Македонците не се хистеричен народ, хистеријата е само кај Мицкоски

Слободен печат
Откако призна за самиот себе си дека е хистеричен, Мицкоски ги навреди граѓаните, ги навреди Македонците, без срам и перде за хистеричен го прогласи целиот...