7 C
Скопје

Tag : Миа Борисавлевиќ

Еспресо Шоу биз

Сите мислеле дека нема долна облека, но потоа ѕирнала црната тантела (ФОТО)

Слободен печат
Српската пејачка Миа Борисавлевиќ (35) во вторникот на 24 декември го промовираше својот трет албум, а на промоцијата се појави во црн фустан кој скоро...
Еспресо Шоу биз

Краток и проѕирен фустан за новиот спот: Атрактивната пејачка Миа Борисавлевиќ ги „запали“ социјалните мрежи (ВИДЕО)

Слободен печат
Една од најатрактивните српски пејачки, Миа Борисавлевиќ го објави својот најнов видеоспот за песната „Једна ја“. Познатата Миа во спотот може да ја видиме во...
Еспресо Шоу биз

„Во осмиот месец ми дијагностицираа дијабетис, едвај издржав…“

Слободен печат
Српската пејачка Миа Борисавлевиќ (35) важи за многу згодна жена, но таа во повеќе наврати изјавила дека не се грижи многу за изгледот. Меѓутоа, во...