6.8 C
Скопје

Tag : Мерелизе ван дер Мерве (32)

Вести Магазин Свет

ВОЗНЕМИРУВАЧКА СОДРЖИНА I Ловџика на трофеи ја згрози јавноста: На денот на заљубените позираше со убиена жирафа

И.И.
Ловџика на трофеи од Јужна Африка и сопственик на фарма ја згрози јавноста ширум светот откако објави слики на кои позира со срцето на 17-годишна...