мажите Archives - Page 2 of 4 - Слободен печат

Tag : мажите

Жена Магазин Филм и ТВ

ТАА не сакаше повеќе да МОЛЧИ: Мажите во Холивуд ЗАРАБОТУВААТ НЕКОЛКУ МИЛИОНИ ПОВЕЌЕ ОД ЖЕНИТЕ!

Слободен печат
Мишел Вилијамс на синоќешното доделување на Еми наградите во Лос Анџелес ја освои наградата за најдобра актерка во категоријата мини-серии или телевизиски филм. Признанието и...
Еспресо Шоу биз

Манекенката Дејана ја заскокотка фантазијата на мажите (ФОТО)

Слободен печат
Српската манекенка Дејана Живковиќ позираше во предизвикувачко издание. Таа веќе долга низа години важи за една од најатрактивните модели, а со новата фотографија го оправда...
Еспресо Секс

Сексот или фудбалот? Еве во што повеќе уживаат мажите!

Слободен печат
Неодамнешно истражување конечно ја разоткри дилемата во што повеќе уживаат мажите, дали во сексот или во фудбалот. Во истражувањето учествувале лица од шест земји како...
Еспресо Хороскоп

Жените од овој хороскопски знак буквално ги излудуваат мажите

Слободен печат
Неа прва ќе ја забележите во друштво, таа ќе ве освои со нејзината вита става и заразна енергија, а потоа ќе ви приредува слатки маки....
Еспресо Секс

Научниците објаснија какви се мажите кои им испраќаат слика од својот полов орган на жените

Слободен печат
Најновото истражување покажа какви мажи се оние кои на жените им испраќаат фотографии од својот полов орган. Мажите кои се подготвени да им испратат фотографија...
Еспресо Шоу биз

Хајди Клум со провокативно видео ги излуди мажите (ВИДЕО)

Слободен печат
– Би можела да живеам на брод, напиша манекенката и ја објави оваа провокативна снимка. Манекенката Хајди Клум (46) повторно ги израдува припадниците на машкиот...
Еспресо Секс

5 работи кои мажите ги забележуваат и навистина уживаат во нив за време на сексот

Слободен печат
Следуваат 5-те нешта што тој ги забележува, но и што навистина му се важни за време на сексот. 1. Иницијатива За мажите ништо не е...
Еспресо Секс

За мажите е познато дека на секс мислат постојано, а еве колку често мислат жените!

Слободен печат
Дури е познато и верувањето дека мажите помислуваат на секс на секои 7 секунди! Но, за овие „факти“ речиси и да не постојат цврсти докази....
Еспресо Секс

Во кои денови жените се најрасположени за секс?

Слободен печат
Дами, доколку не сте расположени за секс овој викенд, може да воздивнете, бидејќи најновото истражување вели дека постои врска помеѓу водењето љубов и деновите во...
Еспресо Секс

Мажите обожаваат да ги бакнувате на овие места…

Слободен печат
Зголемете ја страста и не се штедете. Вклучете ги бакнежите до максимум. Мажите едноставно обожаваат да бидат бакнувани на овие шест места. Погледнете кои се...