Tag : мастер синсинати

Останатo Спорт

УСТА: УС Опен останува да се игра според предвиденото

Слободен печат
Американската тениска федерација (УСТА) објави дека дека УС Опен и Мастерсот Синсинати кој ќе се игра во Њујорк ќе се играат според предвиденото. Мастерсот од...