Tag : мартинас ечодас

Кошарка Спорт

Димитријевиќ во Топ 3 кандидати за „Ѕвезда во подем“ во Еврокупот!

Слободен печат
Секоја сезона, Еврокупот објавува подолга листа на млади, талентирани играчи, од целиот свет, но само еден од нив може да се закити со признанието „Ѕвезда...