Tag : марко ивковиќ

Кошарка Спорт

Навивачите на Олимпијакос грмеа во чест на Марко Ивковиќ – Јагода! (ВИДЕО)

Слободен печат
Навивачите на Олимпијакос не го заборавија Марко Ивковиќ – Јагода, трагично настраданиот навивач на Црвена звезда, кој на денешен ден пред пет години беше убиен...