8 C
Скопје

Tag : Марјан Стаменковиќ (47)

Вести Регион Слајдер

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Грозоморната снимка го покажува моментот кога убиецот ладнокрвно пука во Сара

Илинка Иљоска
Безбедносните камери од бензинската пумпа во Врање каде што брутално беше убиена Сара Асановиќ (27) го снимија страшното дело. На снимката јасно се гледа како...