Tag : марија тејлор

Кошарка Спорт

Сексизам во САД: Новинар доби отказ поради невкусен коментар за колешка

Слободен печат
Марија е дел од емисијата „NBA Countdown“, но на стартот од сезоната во НФЛ лигата таа беше репортерска поддршка за најава на натпреварот помеѓу Њујорк...