-7 C
Скопје

Tag : малинкова

Вести Македонија Слајдер

Пејачката Малинкова тврди: Ќе барам оштета, никогаш не сум донирала пари за политичка партија

Пејачката Ани Малинкова од Кавадарци, која подолго време живее во Скопје, денеска се појави во својство на сведок во постапката на случајот „Титаник“. Пред нејзиното...