Готвиме со Маја: Мали чоколадни изненадувања

Популарната млада готвачка Маја препорачува два брзи и вкусни десерти. Погледнете како Маја со леснотија ги прави малите слатки изненадувања и изненадете ги вашите блиски во домот.  Мали чоколадни изненадувања -3 Долчела црни чоколада -Неколку капки масло -Долчела бело чоколадо КРЕМ -Долчела ванила пудинг -Слатка павлака -Наполитанки -Чоколадирани лешници -Чоколадни украси Чоколадите се растопуваат на …

Готвиме со Маја: Мали чоколадни изненадувања Read More »