Tag : малезијан ерлајнс

Вести Свет

Што открива протечениот разузнавачки документ за уривањето на малезискиот авион во Донецк?

Слободен печат
Протече таен документ на холандската воена разузнавачка и безбедносна служба за истрагата за падот на малезискиот авион на летот МХ 17, кој е срушен во...