Tag : лејди гага

Еспресо Шоу биз

ОВОЈПАТ ПРЕТЕРА: По бизарните стајлинзи и трансформации, на ред е ГОЛА ПОКРАЈ БАЗЕН

Слободен печат
Само неколку дена откако изведе стриптиз на Мет гала , Лејди Гага на Инстаграм објави фотографија облечена само во танга . ,,По долгата недела полна...
Еспресо Мода Слободна ТВ

СТРИПТИЗ И ЧУДНИ КОМБИНАЦИИ: Лејди Гага и Хари Стајлс главни на Мет галата 2019 (ВИДЕО)

Слободен печат
Многу од познатите ѕвезди се појавија со чудни и бизарни комбинации, но и со доста симпатични креации....