Tag : лав

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за 4 април, сабота: Вагите ќе имаат поволен ден за љубов, Водолиите да ги менуваат лошите навики

Слободен печат
ОВЕН Среќни сте поради тоа што сте ги постигнале своите цели на работното поле. Очекувајте позитивен ден. Ви се допаѓа личнсот која на некој начин...
Магазин Хороскоп

Дневен хороскоп за 3 април, петок: Биковите ќе имаат добар ден на работа, Девиците ги очекува голема криза

Слободен печат.
ОВЕН Имате впечаток дека во работното опкружување некој работи против вашиот интерес и тоа нималку не ви се допаѓа. Не ви се допаѓа тоа што...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Дневен хороскоп за четврток, 2 април: Дознајте какви предизвици ве очекуваат денеска!

Слободен печат
ОВЕН Приметувате промени во комуникацијата со соработниците. Можно е на вашето работно место да владее тензија. Сте влегле во фаза на монотонија и потребни ви...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Хороскопски знаци кои тешко прават компромиси во врска

Слободен печат
Сите кои некогаш имале недоразбирања во врската, знаат колку е тешко да се постигне компромис кој би ги задоволил двете страни. Некои од нас се...
Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Кои хороскопски знаци важат за најголеми оптимисти?

Слободен печат
Во периодот кога сите сме во карантин, најважно е да се остане позитивен. Сепак, не сите луѓе можат да гледаат оптимистично во една ваква ситуација....
Забава Магазин

Дневен хороскоп за 12 март, четврток: Прочитајте што ве очекува во текот на денешниот ден!

Слободен печат
ОВЕН Може да очекувате дека ќе имате некои компликации кои ќе успеете да ги решите само со помош на соработник. Меѓу вас и саканата личност...
Забава Магазин

Дневен хороскоп за среда, 11 март: Раковите ги очекуваат позитивни промени на работа, Водолиите се пред почеток на нова врска!

Еспресо
ОВЕН Околностите се добри и доаѓате лесно до успех. На работното поле се ви оди како подмачкано. Ве очекува шанса за интересно и романтично познанство...
Вести Регион Слајдер

Еден месец притвор за Косовецот кој прошверцувал лав од Албанија

Слободен печат
Косовската полиција го уапсила А.Х. од Косово, под обвинение дека во кафез прошверцувал лав во кафез и нему му е одредена мерка притвор во траење...
Забава Магазин

Дневен хороскоп за 2 март: Прочитајте што ве очекува овој понеделник!

Слободен печат
ОВЕН Ве чека генерално стабилна ситуација на ова поле. Знаете добро на што сте. Емотивно сте незадоволни во овој период, и не ви е лесно...
Забава Магазин

Дневен хороскоп за 14. 02. 2020 – Девиците чувствуваат страв од започнување на нова врска

Слободен печат
ОВЕН Новите околности водат кон добри промени на работа. Се повеќе се приближувате кон личноста која делува како неочекуван избор на партнер за вас. Покачена...