4 C
Скопје

Tag : Лапје село

Вести Регион Слајдер

ВИДЕО I Ненад Рашиќ: Дозволете ми јас да бидам вашата цел, не треба да страдаат ничии деца

И.И.
Косовската полиција сè уште го расветлува случајот по вчерашниот масовен напад врз синот на српскиот политичар од централно Косово, Ненад Рашиќ, при што средношколецот се...