6.8 C
Скопје

Tag : кристиан

Спорт Фудбал

Франческо Тоти: Мојот син да игра за Лацио? Никогаш!

Слободен печат
Легендарниот италијански фудбалер вели дека никогаш не би го пуштил својот син да игра за вечниот ривал на Рома. Синот на Франческо Тоти, Кристиан моментно...