12.8 C
Скопје

Tag : крис мидлтон

Кошарка Спорт

ВИДЕО: Јута ита кон финале, Мидлтон и Јанис постигнаа 68 од 86 поени за Милвоки

Слободен печат
Кошаркарите на Милвоки после два убеливи порази, успеаја на свој терен да го совладаат Бруклин со 86:83 и така намалат на 2:1 во серијата во...