дома Тагови криптовалута

Таг: криптовалута

Актуелно

Почина морнарот од најпознатата фотографија од Втората светска војна

Џорџ Мендоса, познат како морнарот од фотографијата „Бакнеж на Тајмс Сквер“ која датира од Втората светска војна, починал од инфаркт во домот за старци,...