Tag : конфедерација на слободни синдикати

Вести Економија

Синдикатот на администрација и државна управа против идејата за заминување на административците во приватниот сектор

МИА агенција
Синдикатот на администрација и државна управа на Македонија при Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија попладнево преку соопштение ја повикува Владата да се откаже од...