ВИДЕО | Нова бура емоции: Роберт Билбилов го промовираше видеото за „Кој отров“

Роберт Билбилов е неуморен! После одличното видео за темата „Нигде не те наоѓам“ познатиот пејач и композитор со ново музичко парче. Овојпат станува збор за синглот кој го носи името „Кој отров“, а премиерата на спотот за истиот беше вчера. На официјалниот канал на Јутјуб веќе можете да го најдете и погледнете, а тимот кој …

ВИДЕО | Нова бура емоции: Роберт Билбилов го промовираше видеото за „Кој отров“ Read More »