Tag : коби вајт

Кошарка Спорт

Чикаго го има новиот „Мајкл Џордан“! (ВИДЕО)

Слободен печат
Коби Вајт е новиот миленик на навивачите на Чикаго Булс, 19-годишниот играч блесна со својата партија во победата на „биковите“ против Њујорк од 120:102. Овој...