Tag : кевин де бруин

Спорт Фудбал

Меси не е меѓу тројцата кандидати за „Златната топка“!

Слободен печат
Според „goal.com” има 10 играчи кои се сериозни кандидати за освојување на „Златна топка” сезонава. Оваа листа повремено се ажурира, па така моментно напаѓачот на...