Tag : кети бултер

Останатo Спорт

Привлечната тенисерка која мамеше во Париз ќе игра на „Австралија опен“! (ФОТО)

Слободен печат
Британската тенисерка пристигна на годинешниот прв грен слем турнир сезонава 2020, „Австралија опен“, кој официјално ќе започне на 20. јануари, иако во изминатиот период проблем...