8 C
Скопје

Tag : карлеуша

Еспресо Шоу биз

КАРЛЕУША правеше селфи на финалето, а камерата улови СКАНДАЛОЗНА ПОРАКА на нејзиниот телефон (ФОТО)

Слободен печат
Јелена Карлеуша на финалето од Ѕвездите на Гранд правеше селфи, кога тоа го фати камерата, на телефонот на Јелена пристигна и порака од нејзината колешка...
Ви Препорачуваме Еспресо Шоу биз

„Затни ја устата веќе“ – Марија Шерифовиќ со раце и ја затна устата на Карлеуша, а потоа и го фрли столчето (ВИДЕО)

Слободен печат
Напнато ќе биде во новата епизода на „Ѕвездите на Гранд“, погледнете ја кавгата меѓу Марија и Јелена. Во новата епизода од емисијата „Ѕвездите на Гранд“...
Ви Препорачуваме Еспресо Мода Шоу биз

ЌЕ ВИ СЕ СЛОШИ кога ќе видите КОЛКУ вчерашниот стајлинг ја чинел ЈЕЛЕНА КАРЛЕУША

Слободен печат
Пејачката Јелена Карлеуша вчера блескаше на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“. Нејзиниот вчерашен стајлинг на сите им „падна во око“. Имено, пејачката носела тиркизен краток...
Еспресо Шоу биз

Се очекува ХАОС во Ѕвездите на Гранд: Поповиќ и дал 100.000 евра на Северина да се кара со Карлеуша

Слободен печат
Во новата сезона на Ѕвездите на Гранд Северина ќе и се придружи на ривалката Карлеуша во жирито на популарното натпреварување, дознаваат српските медиуми. Саша Поповиќ...
Еспресо Шоу биз

ПОЛИЦИЈАТА ЈА АПСИ КАРЛЕУША?! Се плаши дека допрва ќе пука срам од аферата со Врањеш

Слободен печат
Таа сака оваа агонија што побрзо да заврши, поради тоа што лесно може да стигне до нејзините деца, бидејќи веќе предолго време е медиумски експлоатирана....
Еспресо Шоу биз

Душко ја изневерувал Карлеуша со Сораја, НАРАКВИЦАТА што и ја подарил ќе ве остави подзинати (ФОТО)

Слободен печат
Сораја Вучелиќ и Душко Тошиќ се запознале случајно, а веќе на прв поглед, сопругот на поп дивата Јелена Карлеуша, се заинтересирал за старлетата, велат од...
Еспресо Шоу биз

Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Слободен печат
Душко Тошиќ веќе не ја следи Јелена Карлеуша на Инстаграм, тој ја следи само нејзината покојна мајка, Дивна Карлеуша, на која често и коментираше и...