18 C
Скопје

Tag : карлеуша

Магазин Магазин слајдер Сцена

Светските ѕвезди полудеа по Карлеуша: Карди Би сподели видео од дивата, а Анита го копира нејзиниот стил! (ФОТО)

Слободен Печат
Поп-sвездата Јелена Карлеуша (42) е најследена пејачка во регионот со причина, а за нејзината работа се заинтересирани и најголемите светски sвезди. Јелена неодамна на Инстаграм...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Погледнете како изгледала Карлеуша кога имала 17 години

Слободен Печат
Ѕвездата Јелена Карлеуша (42) важи за една од најсексапилните жени на нашите простори, а освен по музичките ангажмани, таа е препознатлива и по храбрите модни...
Магазин Магазин слајдер Сцена

На Карлеуша не ѝ здосади да се соблекува: Повторно полугола (ФОТО)

Слободен Печат
Таа позираше во високи потпетици и црвен фустан што откриваше повеќе отколку што покриваше. Ја пушти косата и си направи селфи. На социјалната мрежа и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Дали ја премина границата? Карлеуша прошета по сцената во распартален фустан!

Слободен печат
Карлеуша продолжува да ги диктира модните трендови во Србија, а и пошироко. Откако продолжи снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд, пејачката и членка на жирито...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша се обидува да „влезе“ во стари фармерки: Ова е едно од најжешките изданија на пејачката! (ВИДЕО)

Слободен Печат
„Незгодниот понеделник“ може да се нарече видеото што поп-ѕвездата Јелена Карлеуша го објави утрово. Имено, на видеото се гледа Јелена во бела долна облека како...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша повторно екстравагантна: Потроши 90.000 евра за гардероба за два дена

Слободен печат
По три месеци пауза почна снимањето на новата сезона на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, а членката на жирито, Јелена Карлеуша, секако повторно се појави...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша ја освои Анталија: Пејачката повторно изненади со изборот на бикини! (ФОТО)

Слободен Печат
Јелена Карлеуша секојдневно објавува провокативни фотографии во бикини, а овој пат очигледно дојде ред на сините бикини кои едвај покриваат тоа што треба. Нејзините гради...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Ќерката на Карлеуша не тргна по нејзините стапки: Малата Ника тренира фудбал (ФОТО)

Слободен печат
Помалата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, Ника Тошиќ, тргнала по стапките на татко и и почнала да тренира фудбал. По враќањето од летувањето...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша во провокативна комбинација повторно ги истакна облините: Дали се тоа нови гради?

Слободен Печат
Иако постојано објавува провокативни фотографии, штом дојде топлото време пејачката Јелена Карлеуша (41) се разголи уште повеќе. „Пукаат силикони. Дали се тоа нови гради?“, ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Карлеуша во свој стил повторно ги помести границите: На бината слета со хеликоптер, а гостинки ѝ беа девојките од „Хурикејн“ (ФОТО)

Слободен печат
Синоќа Јелена Карлеуша одржа онлајн-концерт за памтење и со досега невидениот спектакл воодушеви околу 100.000 луѓе кои го следеа нејзиниот концерт на апликацијата YouBox. Карлеуша,...