Tag : канабис сатива делчево 112 стебла

Хроника

Пронајдени 112 стебла канабис сатива во делчевско

Слободен печат
Одделот за криминалистичка полиција при Бирото за јавна безбедност во координација со СВР Штип, денеска во атарот на делчевското село Град, во месноста Суви дол...