23.8 C
Скопје

Tag : каменковци

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Северина во спортско издание кое наликува на стилот во анимираниот филм „Каменковци“

Слободен печат
Северина често ги инспирира обожавателите на социјалните мрежи со своите модни комбинации, а нејзината последна облека е моден погодок за љубителите на животинскиот принт. Овој...