Tag : кајли џенер

Еспресо Шоу биз

Веќе има 7 милиони „лајкови“: Фотката на Кајли Џенер ќе ви го крене расположението (ФОТО)

Слободен печат
Кајли Џенер секојдневно привлекува внимание на јавноста, а тоа го направи и овој пат. Имено, сестрата на Ким Кардашијан и најмладата милјадерка на Инстаграм објави...
Забава Магазин

Се сликаа голи за „Плејбој“ па раскинаа: Сега го соборија рекордот на сајтот за возрасни

Слободен печат
Младата Кајли Џенер од тронот ја симна својата сестра Ким Кардашијан кога станува збор за листата на „Форбс“ за најбогати жени, но и во пребарувањата...
Еспресо Шоу биз

Фановите бесни поради фустанот на Кајли Џенер: Да дојдеше таква на моја свадба, ќе ѝ истурев црвено вино! (ФОТО)

Слободен печат
Непишано правило е дека кога си поканет на венчавка треба внимателно да одбереш што ќе облечеш за да не ја засениш невестата, но во случајот...
Еспресо Шоу биз

Кајли Џенер раскина со Тревис Скот: По 2 години забавување, љубовта згасна

Ивана Стамевска
Познатата ријалити ѕвезда и мејкап могул Кајли Џенер раскина со своето момче Тревис Скот после две години врска. Според сајтот E! News тие прават пауза...
Еспресо Шоу биз

Перверзно скапо: Кајли и Крис се сликаа во приватниот авион и се пофалија со торби од 280.000 евра (ФОТО)

Слободен печат
Кајли (22) и Крис Џенер (63) се едни од најбогатите жени во светот, па сите парчиња кои ги поседуваат модните куќи за нив се со...
Еспресо Шоу биз

Кајли Џенер заврши во болница, а ќе се изненадите кој се грижи за неа!

Слободен печат
Најмладата милијадерка на светот Кајли Џенер (22) поради здраствени проблеми била хоспитализирана во една болница во Лос Анџелес. Таа веќе неколку дена се чуствува лошо,...
Еспресо Шоу биз

КАЈЛИ ГО ОСТАВИ ТРЕВИС? Се сликаа разголени, а сега таа продолжува соло! (ФОТО)

Слободен печат
Светските таблоиди се посомневаа во тоа по неколку последователни објави на профилот на Кајли, со „сомнителни“ описи и коментари....
Еспресо Шоу биз

ИМА 22 ГОДИНИ И ПРВПАТ Е ГОЛА ПРЕД КАМЕРА: Кајли се топи во прегратки на Тревис (ФОТО)

Слободен печат
Иако досега позирала разголена, никогаш не била целосно гола пред очи на јавноста...
Еспресо Слободна ТВ Шоу биз

Чудни и интересни факти за семејството Кардашијан-Џенер (ВИДЕО)

Слободен печат
Дали знаевте дека Ким всушност си ја најде дијамантската обетка која ја изгуби во Бора Бора?...