24.8 C
Скопје

Tag : кајики

Спорт Фудбал

Гвардиола мисли на иднината, си договори двајца талентирани Бразилци

Слободен печат
„Граѓаните“ во 2022 година го купија Јан Коуто, млад бразилски фудбалер кој игра на позицијата десен бек и кој пристигна од Коритиба. Сити веднаш го...