Tag : јунешко

Магазин Магазин слајдер Храна

Одличен предлог за денешниот ручек – Јунешко месо во сос од сенф и павлака

Слободен печат
Состојки: 600 грама јунешки шницли 1 лажичка сол малку црн бибер 1 лажица мешан сув зеленчук 2 лажици сенф 1 главица кромид 200 милилитри млеко...