23.8 C
Скопје

Tag : јелена карлеуша

Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО | Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ воодушевени од нејзиниот танц: Водителката на „Sвездите на Гранд“ ја освои публиката

Слободен печат
Сања Кужет, водителката на шоуто „Sвездите на Гранд“, воодушеви со својот изглед во синоќешното шоу. Имено, Сања носеше минијатурен фустан на прерамки, во нежно розова...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Јелена Карлеуша со емотивна порака за Душко: „На здравје! За човекот кој никогаш не изневерил“:

Слободен печат
Јелена Карлеуша објави фотографија со нејзиниот сопруг Душко Тошиќ на својот инстаграм – профил, по подолг временски период во кој ниту еден од нив не...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Кармен Електра јавно ги коментираше фотографиите на Јелена Карлеуша: Фановите во шок „Дали е возможно?“

Слободен печат
Поп дивата Јелена Карлеуша одамна докажа дека привлекува големо внимание со својата појава, не само на Балканот, туку во целиот свет… Тоа го докажа и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Јелена Карлеуша со нова модна трансформација: Сега е „суперхерој“

Слободен Печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша го привлече вниманието на јавноста каде и да се појави. Овојпат, на снимањето на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ се појави во...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Трендот продолжува: Во бикини на снег, Јелена Карлеуша, Теа, Сандра Африка, Кристина и Аделина!

М.Р
Во бикини на снег, сигурно е многу студено, но и многу модерно. Овој тренд на фотографирање се прошири и на Балканот. Дамите од естрадата и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Душко Тошиќ добил неочекувано роденденско изненaдување: Дали е од Јелена Карлеуша?

Слободен печат
Душко Тошиќ денес, 19 јануари, го прослави својот 36-ти роденден, а штом се разбудил, го дочекало првото изненадување. Имено, славниот фудбалер својот прв роденденски подарок...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО+ВИДЕО | Јелена Карлеуша уживаше со ќерките на Копаоник

Слободен Печат
Српската пејачка Јелена Карлеуша уживаше на зимски одмор на Копаоник со своите ќерки. Таа на својот инстаграм-профил објави неколку фотографии и видео, доловувајќи им ја...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Душко Тошиќ со нова љубовна афера? Карлеуша не остана без коментар

Слободен Печат
На скандалите им нема крај… Овој пат во фокус, повторно се српската пејачка Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ. Пред некое време српските...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Јелена Карлеуша заплака во шоуто во живо, па побара реклами: Солзите се во ред, вие сте борец, вие сте лавица!

Слободен Печат
Популарната пејачка Јелена Карлеуша гостуваше во емисијата „Шок ток“. За време на нејзиното гостување, Јелена ја отвори душата, па во еден момент заплака и побара...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО+ФОТО: Колку се изменија Карлеуша и Тошиќ од нивната свадба до денес

Слободен печат
Балканската дива Јелена Карлеуша и нејзиниот сопруг, фудбалерот Душко Тошиќ, постојано привлекуваат големо внимание на јавноста. Едноставно се следи секој нивен чекор, а фотографиите што...