Tag : јаник фереира караско

Спорт Фудбал

ВИДЕО: Грешката на Тер Штеген фатална за Барса!

Слободен печат
Во дербито на 10 коло во најсилното шпанско првенство вечерва Атлетико Мадрид беше подобар од Барселона минимално со резултат 1:0. После 10 години Атлетико успеа...