20.8 C
Скопје

Tag : јан хил

Останатo Спорт

Ѓоковиќ не треба да знае кој е Кирјос

Слободен печат
Еден од најдобрите австралиски крикет играчи, Јан Хил, упати критики кон Ник Кирјос кој беше елиминиран од Доминик Тим во пет сета иако беше видливо...